Tulevat tapahtumat

su 24.7. 18:00 Kirkkoseurat  PKK, kuunneltavissa seurakunnan nettisivuilta
ke 3.8. 18:30 Pihaseurat  
su 7.8. 16:00 Seurat  ry:llä
su 14.8. 12:00 Koko Siionin leiri- ja toimintapäivä  ry:llä
ti 16.8. 18:30 Miestenilta  ry:llä
su 21.8. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 22.8. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 23.8. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
pe 26.8. 18:30 Rippikoulun käyneiden juhlahetki  ry:llä
su 28.8. 12:00 Aloituspyhäkoulu  ry:llä
su 28.8. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 29.8. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 30.8. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
ti 30.8. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
to 1.9. 18:00 Aloitusraamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 1.9. 19:00 Aloitusraamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
la 3.9. 13:00 Vierasmyyjäiset  ry:llä
Pyhännän rauhanyhdistys
su 4.9. 16:00 Seurat (leiri-info puheen jälkeen)  ry:llä
ma 5.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 6.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 6.9. 18:30 Naistenilta  ry:llä
ke 7.9. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 7.9. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 8.9. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 8.9. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 9.9. 19:00 Nupe (rippikoulun käyneet nuoret)  ry:llä
la 10.9. 18:00 Lauluseurat  ry:llä
su 11.9. 10:00 Rauhanyhdistyksen kirkkopyhä  PKK, kuunneltavissa seurakunnan nettisivuilta
su 11.9. 17:00 Seurat, radioidaan Pookissa  ry:llä
ma 12.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 13.9. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
ti 13.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 14.9. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 14.9. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 15.9. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 15.9. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 16.9. 19:00 Alueellinen nuortenilta  ry:llä
su 18.9. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 19.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 20.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 21.9. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 21.9. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 22.9. Tiistaikerhon leiripäivä Siikatörmällä  , Siikatörmän leirikeskuksessa
to 22.9. 09:00 Siikatörmän varttuneiden leiri  , Siikatörmän leirikeskuksessa
to 22.9. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
la 24.9. 08:30 6.-8. lk raamattuluokkalaisten retki  ry:llä
su 25.9. 16:00 Seurat  ry:llä
su 25.9. 16:00 Pk-myyjäiset  ry:llä
ma 26.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 27.9. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
ti 27.9. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 28.9. 18:00 Lapsiperheiden ilta  ry:llä
to 29.9. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 29.9. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
su 2.10. 16:00 Seurakuntailta  ry:llä
ma 3.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 4.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 5.10. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 5.10. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 6.10. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 6.10. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 7.10. 19:00 Alueellinen nuortenilta  Lumijoen ry:llä
su 9.10. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 10.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 11.10. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
ti 11.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 12.10. 18:00 Kirkkoseurat  PKK, kuunneltavissa seurakunnan nettisivuilta
to 13.10. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 13.10. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 14.10. 18:30 Rippikouluun menevien kodinilta  ry:llä
su 16.10. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 17.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 18.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 19.10. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 19.10. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 20.10. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 20.10. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
su 23.10. 16:00 Seurat  ry:llä
ti 25.10. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
su 30.10. 16:00 Seurat  ry:llä
ma 31.10. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 1.11. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 1.11. 19:00 Lohtu musiikki-ilta  PKK, kuunneltavissa seurakunnan nettisivuilta
ke 2.11. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 2.11. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 3.11. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 3.11. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 4.11. 19:00 Nupe (rippikoulun käyneet nuoret)  ry:llä
la 5.11. 18:00 Pyhäinpäiväseurat: puhe, laulutuokio ja iltapala  ry:llä
su 6.11. 12:00 Ruokailu  ry:llä
su 6.11. 13:00 Koko perheen pyhäkoulu ja seurat  ry:llä
su 6.11. 18:00 Viikkomessu  PKK, kuunneltavissa seurakunnan nettisivuilta
ma 7.11. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ti 8.11. 12:00 Tiistaikerho  ry:llä
ti 8.11. 17:30 Päiväkerho  ry:llä
ke 9.11. 18:30 Kotiseurat ITÄ  
ke 9.11. 18:30 Kotiseurat LÄNSI  
to 10.11. 18:00 Raamattuluokka 4.-5.lk  ry:llä
to 10.11. 19:00 Raamattuluokka 6.-8.lk  ry:llä
pe 11.11. 19:00 Alueellinen nuortenilta  Oulunsalon ry