Loading...
Toimintakalenteri2019-02-05T15:11:55+02:00

Tulevat tapahtumat

ma 17.2 18:00 Päiväkerho 4v, Kälviän srk-talo
ma 17.2 18:00 Raamattuluokka, Kälviän srk-talo
pe 21.2 19:00 Kotiseurat, Henna ja Kalle Huhtalalla
su 1.3 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Mustajärvi
su 1.3 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Lampela
su 1.3 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Kalliokoski Eero ja Anelma
su 1.3 16:00 Lähetysseurat, Kälviän srk-talo
ma 2.3 13:00 Aikuistenkerho,
ma 2.3 18:00 Päiväkerho 5v, Kälviän srk-talo
pe 6.3 19:00 Kotiseurat, Riikka ja Tapani Verrosella
la 7.3 18:30 Nuortenilta, Raija ja Hannu Kalliokoskella, Markku Huhtala, luomistyö, nyyttikestit
ma 9.3 18:00 Päiväkerho 4v, Kälviän srk-talo
pe 13.3 18:00 Raamattuluokka, Vähämaa
su 15.3 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Nurmimäki
su 15.3 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Hiltunen Arto
su 15.3 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Kalliokoski Hannu ja Raija
su 15.3 16:00 Seurat, Ullavan srk-talo
ma 16.3 18:00 Päiväkerho 5v, Kälviän srk-talo
ke 18.3 18:30 Sisarilta,
pe 20.3 19:00 Kotiseurat, Riitta Heinolla
su 22.3 12:00 Kokkolassa seurakuntapäivät,
ma 23.3 18:00 Päiväkerho 4v, Kälviän srk-talo
ma 23.3 18:00 Raamattuluokka, Kälviän srk-talo
su 29.3 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Mehtälä
su 29.3 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Kurunlahti
su 29.3 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Niva
su 29.3 16:00 Seurat, Kälviän srk-talo
ma 30.3 18:00 Päiväkerho 5v, Kälviän srk-talo
pe 3.4 19:00 Kotiseurat, Hannele ja Voitto Hiltulalla
la 4.4 18:30 Nuortenilta, Kälviällä, nyyttikestit
su 5.4 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Tervamäki
su 5.4 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Paananen
su 5.4 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Kalliokoski Satu
su 5.4 16:00 Seurat ja julkaisuilta, Kälviän srk-talo
ma 6.4 13:00 Aikuistenkerho,
ke 15.4 18:30 Sisarilta,
pe 17.4 18:00 Raamattuluokka, Lampela
su 19.4 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Verronen
su 19.4 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Tofferi
su 19.4 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Tervamäki
su 19.4 16:00 Kodinilta, Kälviän srk-talo
ma 20.4 18:00 Päiväkerho 4v, Kälviän srk-talo
pe 24.4 19:00 Kotiseurat, Minna ja Arto Hiltusella
su 26.4 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Kalliokoski Raimo
su 26.4 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Vähämaa
su 26.4 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Myllykoski
su 26.4 16:00 Seurat, Ullavan srk-talo
ma 27.4 18:00 Päiväkerho 5v, Kälviän srk-talo
ma 27.4 18:00 Raamattuluokka, Kälviän srk-talo
ti 28.4 18:30 Myyjäiset, Kälviän srk-talo
pe 1.5 19:00 Kotiseurat, Tarja ja Juhani Timlinillä
su 3.5 12:00 Pyhäkoulu Kirkonkylä, Poutanen
su 3.5 12:00 Pyhäkoulu Peltokorpi-Ruotsalo, Kamula
su 3.5 12:00 Pyhäkoulu Ullava, Klemola
su 3.5 16:00 Seurat, Kälviän srk-talo
ma 4.5 13:00 Aikuistenkerho,
ma 4.5 18:00 Päiväkerho 4v, Kälviän srk-talo
ma 4.5 18:00 Päiväkerho 5v, Kälviän srk-talo
ma 4.5 18:00 Raamattuluokka, Kälviän srk-talo
pe 15.5 19:00 Kotiseurat, Paikka avoin
la 16.5 09:00 Nuortenretki, 4-5 lk patikkaretki Kortesjärven luontopolulla
su 17.5 16:00 Seurat, Ullavan srk-talo
ke 20.5 18:30 Sisarilta,
to 21.5 13:00 Kevätretki,
su 24.5 16:00 Seurat ja kyläilyilta, Kälviän srk-talo
Setelikolehti Kallion leirikeskuksen hyväksi
la 8.8 09:00 Nuorten patikkaretki,
Lähtö Kälviältä klo 9.00