Tulevat tapahtumat

la 25.5.09:00Nupe Retki
la 25.5.19:00Suviseurojen kirkkolaulutilaisuus Oulun tuomiokirkossa Kirkko
su 26.5.16:00Seurat ry:llä
su 2.6.13:00Seurat ry:llä
su 2.6.14:00Seurat Kurenkartano
su 2.6.15:00Seurat Yläkartano
su 9.6.16:00Seurat ry:llä
su 16.6.13:00Ervastin ry:n kesäseurat Ervasti ry:n mökki
su 16.6.14:00Seurat Hirsikartano
su 16.6.16:00Seurat ry:llä
su 23.6.16:00Seurat ry:llä
pe 28.6.10:00SRK:n Suviseurat Pudasjärvellä 28.6.-1.7.2024 ry:llä
su 7.7.14:00Seurat Kurenkartano
su 7.7.15:00Seurat Yläkartano
su 7.7.16:00Seurat ry:llä
su 14.7.16:00Seurat Kirkko
su 21.7.14:00Seurat Hirsikartano
su 21.7.16:00Seurat ry:llä
su 28.7.13:00Opistoseurat Ranualla 26.-28.7.2024 ry:llä
su 4.8.14:00Seurat Kurenkartano
su 4.8.15:00Seurat Yläkartano
su 4.8.16:00Seurat ry:llä
su 11.8.13:00Seurat ry:llä
la 17.8.17:00Seurakuntapäivät ry:llä
su 18.8.10:00Messu Seurakuntakoti
su 18.8.13:00Seurakuntapäivät ry:llä
su 18.8.14:00Seurat Hirsikartano
su 18.8.16:00Seurakuntapäivät ry:llä
su 25.8.13:00Seurat ry:llä
pe 30.8.18:00Nupe ry:llä
la 31.8.11:00Kasvatuksen- ja diakonian päivä Limingan ry:llä
su 1.9.14:00Seurat Kurenkartano
su 1.9.15:00Seurat Yläkartano
su 1.9.16:00Seurat ry:llä
ke 4.9.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 6.9.18:00Raamattuluokka 7.-8. lk. Koti
la 7.9.11:00Myyjäiset ry:llä
Myyjäiset alkavat klo 11.00
su 8.9.13:00Pyhäkouluseurat ry:llä
ti 10.9.13:00Tiistaikerho ry:llä
ke 11.9.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 11.9.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 13.9.18:30Naistenilta Retki
la 14.9.18:00Nuorten laulutilaisuus Oulun Ry ry:llä
su 15.9.12:00Pyhäkoulu ry:llä
su 15.9.14:00Seurat Hirsikartano
su 15.9.16:00Seurat ry:llä
ke 18.9.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 18.9.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 20.9.18:00Miestenilta Retki
su 22.9.13:00Seurat ry:llä
ke 25.9.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 25.9.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 27.9.18:00Nupe ry:llä
su 29.9.12:00Pyhäkoulu ry:llä
su 29.9.16:00Kodinilta ry:llä
ke 2.10.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 2.10.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 4.10.18:00Raamattuluokka 7.-8. lk. Koti
su 6.10.13:00Pyhäkouluseurat ry:llä
su 6.10.14:00Seurat Kurenkartano
su 6.10.15:00Seurat Yläkartano
ti 8.10.13:00Tiistaikerho ry:llä
ke 9.10.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 9.10.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
la 12.10.19:00Nuortenilta ry:llä
su 13.10.12:00Pyhäkoulu ry:llä
su 13.10.16:00Seurat ry:llä
ti 15.10.18:30Naistenilta ry:llä
ke 16.10.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 16.10.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 18.10.18:00Raamattuluokka 7.-8. lk. Koti
su 20.10.13:00Seurat ry:llä
su 20.10.14:00Seurat Hirsikartano
ti 22.10.18:30Miestenilta ry:llä
ke 23.10.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 25.10.18:00Nupe ry:llä
su 27.10.12:00Pyhäkoulu ry:llä
su 27.10.16:00Seurat ry:llä
ke 30.10.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 30.10.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 1.11.18:00Raamattuluokka 7.-8. lk. Koti
la 2.11.14:00Pyhäinpäiväseurat ry:llä
su 3.11.13:00Pyhäinpäiväseurat ry:llä
su 3.11.14:00Seurat Kurenkartano
su 3.11.15:00Seurat Yläkartano
su 3.11.16:00Pyhäinpäiväseurat ry:llä
ke 6.11.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 6.11.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
la 9.11.19:00Nuortenilta ry:llä
su 10.11.12:00Pyhäkoulu ry:llä
su 10.11.16:00Seurat ry:llä
ti 12.11.18:30Naistenilta ry:llä
ke 13.11.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 13.11.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 15.11.18:00Raamattuluokka 7.-8. lk. Koti
su 17.11.13:00Seurat ry:llä
su 17.11.14:00Seurat Hirsikartano
ke 20.11.17:30Päiväkerho ry:llä
ke 20.11.18:00Raamattuluokka 4.-6. lk. ry:llä
pe 22.11.18:00Miestenilta ry:llä