Tulevat tapahtumat

pe 1.3. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
pe 1.3. 19:00Ompeluseurat
Saimi ja Antti Partanen, Kantolantie 287.
su 3.3. 16:00Seurat toimitalolla
Pekka Kujala ja Juha Paananen (K: 14; I:8 ; S:11 ; E: 8) (Striimaus)
su 10.3. 16:00Seurat toimitalolla
Lähetystyön Afrikka-ilta ja 17.15 Seurat, Ilkka Liukkonen (K: 15; I: 8; S:8 ; E:9)
ti 12.3. 12:00Aikuistenkerho
Mirja ja Teuvo Päkkilällä, Maalismaantie 1030
to 14.3. 18:30Sisarilta
pe 15.3. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
Yksityistilaisuus toimitalolla
la 16.3. Yksityistilaisuus toimitalolla toimitalolla
su 17.3. 12:00Pyhäkoulu toimitalolla
su 17.3. 16:00Seurakuntapäivä toimitalolla
Kyösti Karjula (K: 16; I:9 ; S:6; E:10)
pe 22.3. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
pe 22.3. 19:00Ompeluseurat
Sinikka ja Markus Peltokorvella, Konintie 306.
la 23.3. 10:00Rippikoululaisten talvipäivä toimitalolla
Rippikouluun menevien talvipäivä 10-17. Juhani Pakanen (K:1, 2)
su 24.3. 12:00Seurat Kartanonväki-kodilla
Antti Savela (S: 13)
su 24.3. 12:00Yhteinen pyhäkoulu toimitalolla
ja ruokailu kaikille, Hannu O. Kinnunen (K: 3 ; I:9 ; S:14 ; E:1)
su 24.3. 13:15Seurat toimitalolla
Antti Savela
ma 25.3. 17:30Päiväkerho toimitalolla
pe 29.3. 14:00Seurat Iin kirkossa
Pitkäperjantain seurat kirkossa. Jukka Hietamäki ja Kari Kainua. (I:10 ; S:16, E:2 )
su 31.3. 13:00Seurat toimitalolla
Pääsiäisseurat, Arto Holmi ja Olavi Isokoski. (K:4 ; I:10 ; S:5 ; E:3)
ma 1.4. 17:00Seurat toimitalolla
Pääsiäisseurat (K: 5 ; I:11 ; S:12 ; E:4)
pe 5.4. 18:00Raamattuluokka ja iltakylä toimitalolla
(K: 6)
la 6.4. 18:30Ilta aviopuolisoille toimitalolla
(K: 7 ; S:1)
su 7.4. 12:00Pyhäkoulu toimitalolla
su 7.4. 16:00Seurat toimitalolla
Leo Paaso ja Janne Hintsala (K: 8; I:11 ; S:3; E:) nettiseurat
ma 8.4. 17:30Päiväkerho toimitalolla
pe 12.4. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
pe 12.4. 19:00Weljeskerho
la 13.4. 18:30Nuortenilta
(K: 9)
su 14.4. 12:00Pyhäkoulu toimitalolla
su 14.4. 16:00Seurat toimitalolla
Antti Kaisto ja Vesa Kumpula (K: 10 ; I:1 ; S:15 ; E:)
to 18.4. 12:00Aikuistenkerho
Leiripäivä Siikatörmällä
pe 19.4. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
pe 19.4. 19:00Ompeluseurat
Paikka puuttuu
su 21.4. 16:00Seurat toimitalolla
(K: 11 ; I:1 ; S:4 ; E:)
la 27.4. 18:00Kevättapahtuma toimitalolla
järjestelyvastuu miehet
su 28.4. 12:00Yhteinen pyhäkoulu toimitalolla
ja ruokailu kaikille(K: 12 ; I:2 ; S:11; E:)
su 28.4. 12:00Seurat Kartanonväki-kodilla
(S:2 )
su 28.4. 13:15Seurat toimitalolla
pe 3.5. 18:00Raamattuluokka toimitalolla
ja iltakylä
pe 3.5. 19:00Ompeluseurat
Paikka puuttuu
la 4.5. 18:30Sisarilta
su 5.5. 12:00Pyhäkoulu toimitalolla
su 5.5. 16:00Seurat toimitalolla
(K: 14; I:2 ; S:8 ; E:)
to 9.5. 14:00Seurat toimitalolla
Helatorstaiseurat (K: 6 ; I:3 ; S:14; E:)
pe 10.5. 19:00Weljeskerho
la 11.5. 18:30Nuortenilta
(K:7)
su 19.5. 18:00Helluntaimessu Iin kirkossa
(K: 8; I:3 ; S:3; E:)
ti 21.5. 12:00Aikuistenkerho Ry:n kodalla
su 26.5. 15:00Kevätjuhla toimitalolla
(K: 9; I:4 ; S:6; E:)
su 9.6. 16:00Seurat toimitalolla
(K: 10; I:4; S:4; E: )
su 16.6. 16:00Seurat toimitalolla
(K: 11; I:5; S:8; E: )
su 23.6. 16:00Seurat toimitalolla
(K: 12 ; I:5; S:15; E: )
su 7.7. 18:00Lauluseurat toimitalolla
su 14.7. 18:00Lauluseurat toimitalolla
su 21.7. 18:00Lauluseurat toimitalolla