Loading...
Toimintakalenteri2018-10-13T20:58:17+03:00

Tulevat tapahtumat

su 29.3.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Haikara
su 29.3.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Anna ja Eero Nikola Opettaja:
su 29.3.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ke 1.4.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
Julkaisuilta
to 2.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Anne ja Sirpa. Apuohjaajat: Erika, Lahja ja Aaron
pe 3.4.17:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
pe 3.4.18:00Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä
Vieraita Karentiasta
pe 3.4.00:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
la 4.4.00:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
la 11.4.18:00Pääsiäisseurat Siikatörmän leirikeskus
Puhe: puhuja Alustus: 19:30 aihe; Viljele ja varjele
su 12.4.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
Ruokailu n.klo14.30
su 12.4.18:00Messu kirkossa Siikajoen kirkossa
ti 14.4.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
to 16.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Eeva-Leena ja Anna, Apuohjaajat: Senja, Veeti ja Enni M.
pe 17.4.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 19.4.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Elina ja Markku Mehtätalo
su 19.4.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.4.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Heta ja Teemu Sallinen
su 19.4.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 23.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Annika ja Sirpa, Apuohjaajat: Henna K., Kerttu ja Jenni
pe 24.4.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
Paikka: Riitta ja Ville Nikola
pe 24.4.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
Paikka: Kyllikki ja Paavo Väyrynen
la 25.4.16:00Kevätmyyjäiset rauhanyhdistyksellä
Järjestäjänä eteläpuoli
su 26.4.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
to 30.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Siru ja Sanni, Apuohjaajat: Matilda, Edith ja Roni
pe 1.5.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
la 2.5.09:00Talkoot rauhanyhdistyksellä
Ry.n siivoustalkoot
su 3.5.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Siru ja Ismo Hyväri
su 3.5.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Liisa ja Reino Alakorva
su 3.5.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 7.5.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Anne ja Niina, Apuohjaajat: Salme, Helmiina ja Jarkko
pe 8.5.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
Paikka: Satu ja Jarmo Nikola
pe 8.5.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
Paikka: Anna ja Eero Nikola
to 14.5.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Anne ja Niina, Apuohjaajat: Aada, Aune ja Kaisa
pe 15.5.17:00Talkoot Siikatörmän leirikeskus
Talkooleiri
la 16.5.08:00Talkoot Siikatörmän leirikeskus
Talkooleiri
su 17.5.12:00Pyhäkoulu - ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä
su 17.5.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ti 19.5.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
to 21.5.18:30Pyhäkoulu Ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä
pe 22.5.19:00Raamattuluokka Yhteinen
Yökävely, lähtö Ojalasta
su 24.5.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 24.5.17:00Kevätjuhla rauhanyhdistyksellä
su 7.6.18:00Seurat rauhanyhdistyksellä
su 14.6.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.7.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.7.18:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ti 4.8.18:30Päiväkerho-opettajien kokous rauhanyhdistyksellä
la 8.8.19:00Nuortenilta
la 15.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
klo 18;30 Alustus Aihe: Jumalanvaltakunnantyö
su 16.8.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
Ruokailu
su 16.8.18:00Messu kirkossa Siikajoen kirkossa
su 23.8.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 23.8.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 23.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
pe 28.8.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 30.8.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Titta ja Antti Mikkonen
su 30.8.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Johanna ja Veikko Toppila
su 30.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 3.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Eeva-Leena ja Sirpa, Apuohjaajat: Milka, Saana ja Alexandra
pe 4.9.19:00Raamattuluokka Yhteinen
Paikka: Sirpa ja Ari-Pekka Toppila
su 6.9.13:00Seurat rauhanyhdistyksellä
pe 11.9.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
pe 18.9.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
Paikka: Päivi ja Timo Jaakola
pe 18.9.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
Paikka: Helena ja Sauli Toppila
su 20.9.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Kati ja Ami Kälkäinen
su 20.9.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 20.9.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Virpi ja Antti Toppila
su 20.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
la 26.9.13:00SyysMyyjäiset rauhanyhdistyksellä
Järjestäjänä pohjoispuoli
su 27.9.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Annika ja Mane Nikola
su 27.9.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Anna ja Pera Myllymäki
su 27.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
su 18.10.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 15.11.12:15Hartaus Siikapirtissä
pe 20.11.17:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
la 21.11.06:30Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
su 13.12.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 13.12.12:15Hartaus Siikapirtissä