Loading...
Toimintakalenteri2018-10-13T20:58:17+03:00

Tulevat tapahtumat

su 16.2.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Erja ja Kimmo Toppila, Opettaja: Satu
su 16.2.12:15Hartaus Siikapirtissä
Hartauspuhe: Raimo Mikkonen
su 16.2.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Saini ja Matias Kallio, Opettaja: Satu
su 16.2.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
Puhujat: Jari Launonen ja Raimo Mikkonen
ma 17.2.18:30Sisarkerho rauhanyhdistyksellä
ti 18.2.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
pe 21.2.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
Paikka: Anna ja Pertti Myllymäki, Opettaja: Samuli
pe 21.2.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
Paikka: Hyväri Siru ja Ismo, Opettaja: Johanna
su 23.2.17:00Vuosikokous ja hartaus rauhanyhdistyksellä
Puhe: Aki Karsikas
ma 24.2.19:00Johtokunnan järjestäytymiskokous rauhanyhdistyksellä
to 27.2.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Siru ja Sanni
pe 28.2.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
Puhe: Raimo Mikkonen
su 1.3.13:00Seurat rauhanyhdistyksellä
Puhujat: Urho Savela ja Yrjö Koskimäki
su 8.3.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
Puhujat: Timo Uusi-Illikainen ja Erkki Tölli
ma 9.3.18:30Sisarkerho rauhanyhdistyksellä
Paikka: Marja Kiviniemi
to 12.3.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
Ohjaajat: Anne ja Anna
pe 13.3.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
Puhe: Janne Käkelä
su 15.3.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
Paikka: Niina ja Matti Toppila, Opettaja: Irene
su 15.3.12:15Hartaus Siikapirtissä
Hartauspuhe: Lauri Lepistö
su 15.3.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
Paikka: Jaana ja Samuli Toppila, Opettaja: Irene
su 15.3.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
Puhujat: Aimo Hautamäki ja Lauri Lepistö
ti 17.3.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
to 19.3.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 20.3.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 20.3.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
to 26.3.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 27.3.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 29.3.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
su 29.3.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
su 29.3.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ke 1.4.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
Julkaisuilta
to 2.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 3.4.17:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
pe 3.4.19:00Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä
Vieraita Karenttiasta
pe 3.4.00:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
la 4.4.00:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus
la 11.4.18:00Pääsiäisseurat Siikatörmän leirikeskus
Puhe: puhuja Alustus: 19:30 aihe; Viljele ja varjele
su 12.4.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
Ruokailu n.klo14.30
su 12.4.18:00Messu kirkossa Siikajoen kirkossa
ti 14.4.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
to 16.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 17.4.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 19.4.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
su 19.4.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.4.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
su 19.4.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 23.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 24.4.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 24.4.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 26.4.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
to 30.4.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 1.5.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
la 2.5.09:00Talkoot rauhanyhdistyksellä
Ry.n siivoustalkoot
su 3.5.11:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli) rauhanyhdistyksellä
su 3.5.12:30Pyhäkoulu (eteläpuoli) rauhanyhdistyksellä
su 3.5.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 7.5.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 8.5.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 8.5.19:10Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
to 14.5.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 15.5.17:00Talkoot Siikatörmän leirikeskus
Talkooleiri
la 16.5.08:00Talkoot Siikatörmän leirikeskus
Talkooleiri
su 17.5.12:00Pyhäkoulu - ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä
su 17.5.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ti 19.5.19:00Aikuisten raamattuluokka Revonlahden rauhanyhdistyksellä
to 21.5.18:30Pyhäkoulu Ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä
pe 22.5.19:00Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä
Kevätjuhla ohjelman harjoitukset
su 24.5.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 24.5.17:00Kevätjuhla rauhanyhdistyksellä
su 7.6.18:00Seurat rauhanyhdistyksellä
su 14.6.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.7.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 19.7.18:00Seurat rauhanyhdistyksellä
ti 4.8.18:30Päiväkerho-opettajien kokous rauhanyhdistyksellä
la 15.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
klo 18;30 Alustus Aihe: Jumalanvaltakunnantyö
su 16.8.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
Ruokailu
su 16.8.18:00Messu kirkossa Siikajoen kirkossa
su 23.8.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 23.8.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 23.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
pe 28.8.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 30.8.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
su 30.8.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
su 30.8.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 3.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 4.9.19:00Raamattuluokka Yhteinen
su 6.9.13:00Seurat rauhanyhdistyksellä
pe 11.9.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
pe 18.9.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 18.9.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 20.9.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
su 20.9.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 20.9.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
su 20.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
su 27.9.11:30Pyhäkoulu (eteläpuoli)
su 27.9.12:30Pyhäkoulu (pohjoispuoli)
su 27.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
su 18.10.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 15.11.12:15Hartaus Siikapirtissä
pe 20.11.17:00Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus