Tulevat tapahtumat

la 16.7.19:00Nuortenilta
la 23.7.18:00Seurat
Käkelä Eeva-Leena ja Janne
su 24.7.12:15Hartaus Siikapirtissä
la 20.8.18:00Kesäseurat rauhanyhdistyksellä
su 21.8.12:00Messu kirkossa Siikajoen kirkossa
su 21.8.13:00Kesäseurat rauhanyhdistyksellä
to 25.8.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 26.8.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 26.8.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 28.8.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
to 1.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 2.9.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 4.9.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
to 8.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 9.9.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 9.9.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 11.9.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 11.9.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 11.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 15.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
la 17.9.13:00Syysmyyjäiset rauhanyhdistyksellä
to 22.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 23.9.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 23.9.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 25.9.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 25.9.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 29.9.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 30.9.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 2.10.12:00Perhemessu Siikajoen kirkossa
Seurakunnan perhemessu
su 2.10.13:00Perhesunnuntai rauhanyhdistyksellä
to 6.10.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 7.10.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 7.10.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 9.10.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 9.10.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 9.10.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 13.10.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 14.10.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
la 15.10.19:00Aikuistenilta rauhanyhdistyksellä
to 20.10.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 21.10.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 21.10.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 30.10.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 30.10.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 3.11.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
su 6.11.13:00Seurakuntapäivät rauhanyhdistyksellä
to 10.11.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 11.11.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 11.11.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
to 17.11.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 18.11.18:30Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä
su 20.11.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen
su 20.11.12:15Hartaus Siikapirtissä
su 20.11.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 24.11.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 25.11.18:30Joulumyyjäiset rauhanyhdistyksellä
su 27.11.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
to 1.12.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
pe 2.12.19:00Raamattuluokka, nuorempien ryhmä
pe 2.12.19:00Raamattuluokka, vanhempien ryhmä
su 4.12.12:00Pyhäkoulu - Yhteinen rauhanyhdistyksellä
to 8.12.17:00Päiväkerho rauhanyhdistyksellä
to 8.12.18:30Pyhäkoululaisten ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä
pe 9.12.19:00Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä
su 11.12.16:00Joulujuhla rauhanyhdistyksellä
la 17.12.19:00Nuortenilta
ma 26.12.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä
pe 6.1.13:00Päiväseurat rauhanyhdistyksellä
su 15.1.17:00Seurat rauhanyhdistyksellä