la 30.3. | 18:00 | Pääsiäisseurat rauhanyhdistyksellä |
| | 18:00 puhe, kahvit, Alustus ja keskustelu. Keittiöryhmä 4: ApulaisetAnnika Kiviniemi, Anni - Inkeri Käkelä, Martta Kiviniemi, Joona Toppila, Aatu Nikola |
su 31.3. | 12:00 | Messu Siikajoen kirkossa |
| | |
su 31.3. | 13:00 | Pääsiäisseurat rauhanyhdistyksellä |
| | 13:00 Ruokailu, 14:30 Seurat Keittiöryhmä 1. Apulaiset:Kerttu Haho, Saana Kälkäinen, Inka Kälkäinen, Robin Nikola, Urho Käkelä Keittiö ryhmä 2. Apulaiset:Senja Haho, Alexandra Nikola, Enni Myllymäki, Siiri Myllymäki, Sylvi Myllymäki |
to 4.4. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Ellen Toppila ja Veera Nikola |
pe 5.4. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 7.4. | 13:00 | Päiväseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
ti 9.4. | 18:30 | Sisarkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 11.4. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Antton Toppila ja Helmi Sallinen |
pe 12.4. | 18:30 | Raamattuluokka, Yhteinen rauhanyhdistyksellä |
| | Vieraita Karentiasta |
su 14.4. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | Paikka: Haikara Katriina ja Kari |
su 14.4. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 18.4. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Enni Myllymäki ja Heljä Toppila |
pe 19.4. | 18:30 | Ompeluseurat, julkaisu-ilta rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 21.4. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | Paikka: Jaakola Päivi ja Timo |
su 21.4. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 25.4. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Iida-Alina Käkelä ja Veera Kiviniemi |
la 27.4. | 13:00 | Kevätmyyjäiset rauhanyhdistyksellä |
| | |
la 27.4. | 19:00 | Nuorten iltakylä nyyttäriperiaatteella rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 2.5. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Ellen Toppila ja Elma Toppila |
pe 3.5. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | Eeva-Leena ja Janne Käkelä |
pe 3.5. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | Elina ja Markku Mehtätalo |
la 4.5. | 10:00 | Nuorten alueellinen sählyturnaus Raahessa + iltapala + 18.00 puheenvuoro |
| | Nuorten sählyturnaus RaSaPaViPy. |
su 5.5. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 5.5. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 10.5. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
ti 14.5. | 18:30 | Sisarkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 16.5. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | Apuohjaajat Briitta-Kaisa Haho ja Elvi Nikola |
to 16.5. | 18:30 | Pyhäkoululaisten ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 17.5. | 19:00 | Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 19.5. | 13:00 | Kevätjuhla rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 9.6. | 18:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
la 13.7. | 18:00 | Pihaseurat |
| | |
la 17.8. | 18:00 | Kesäseurat rauhanyhdistyksellä |
| | 18:00 puhe, kahvi, Alustus ja keskustelu |
su 18.8. | 12:00 | Messu Siikajoen kirkossa |
| | |
su 18.8. | 13:00 | Kesäseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 23.8. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
pe 23.8. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
su 25.8. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | |
to 29.8. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 30.8. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 1.9. | 13:00 | Päiväseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 5.9. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 6.9. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
pe 6.9. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
su 8.9. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | |
su 8.9. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 12.9. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 13.9. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 15.9. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 19.9. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 20.9. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
pe 20.9. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
la 21.9. | 18:30 | Aikuistenilta rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 22.9. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | |
to 26.9. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 27.9. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 29.9. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 3.10. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 4.10. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
pe 4.10. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
su 6.10. | 12:00 | Perhesunnuntai rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 10.10. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 11.10. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 13.10. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 17.10. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 18.10. | 17:00 | Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus |
| | |
pe 18.10. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
pe 18.10. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
la 19.10. | 17:00 | Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus |
| | |
su 20.10. | 06:30 | Siikatörmän keittiövastuu - Siikatörmän leirikeskus |
| | |
su 27.10. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | |
su 27.10. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 31.10. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 3.11. | 13:00 | Seurakuntapäivät rauhanyhdistyksellä |
| | 13.00 puhe n.13.45 ruoka. 15.00 puheenvuoro, aihe: Sakramentit |
to 7.11. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 8.11. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 14.11. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 15.11. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
pe 15.11. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
su 17.11. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen |
| | |
su 17.11. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 21.11. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 22.11. | 18:30 | Ompeluseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 24.11. | 17:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 28.11. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 29.11. | 19:00 | Raamattuluokka, vanhempien ryhmä |
| | |
pe 29.11. | 19:00 | Raamattuluokka, nuorempien ryhmä |
| | |
su 1.12. | 13:00 | Päiväseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |
la 7.12. | 13:00 | Myyjäiset rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 8.12. | 12:00 | Pyhäkoulu - Yhteinen rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 12.12. | 17:00 | Päiväkerho rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 12.12. | 18:30 | Pyhäkoululaisten ohjelmaharjoitus rauhanyhdistyksellä |
| | |
pe 13.12. | 19:00 | Raamattuluokka Yhteinen rauhanyhdistyksellä |
| | |
su 15.12. | 17:00 | Joulujuhla rauhanyhdistyksellä |
| | |
to 26.12. | 18:00 | Seurat rauhanyhdistyksellä |
| | Ei kahvitusta |
su 5.1. | 13:00 | Päiväseurat rauhanyhdistyksellä |
| | |